Ada Masalı bitti, Ayça Ayşin Turan’ı ünlü marka kaptı!

Yasak Elma gibi pek çok başarılı işe imza atan Fatih Aksoy’u kötü gününde dostları yalnız bırakmadı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Türkiye’de özel televizyonculuğun başladığı yıllardan itibaren çok ses getiren yapımlara imza aran Med Yapım’ın sahibi, televizyon ve sinema dünyasının usta yapımcısı Fatih Aksoy, cuma günü aldığı acı haberle sarsıldı.

1993 yılında yapım şirketi Med Yapım’ı kuran Fatih Aksoy, o yıllardan bu yıllara birçok ses getiren yapıma imza attı. Girişimleriyle birçok uyarlama dizi ve program Fatih Aksoy sayesinde Türk izleyicileriyle buluştu.

Fatih Aksoy’un annesi Lamia Aksoy, 25 Şubat Cumartesi günü öğlen vakti Levent Camisi’nde kılınan cenaze namazı sonrasında son yolculuğuna uğurlandı.

Yasak Elma gibi pek çok başarılı işe imza atan Fatih Aksoy’u kötü gününde dostları yalnız bırakmadı! 1
Cenaze töreninde kardeşi Faruk Aksoy ile birlikte taziyeleri kabul eden Fatih Aksoy’u yakınları, ailenin sevenleri, iş arkadaşları ve sinema-televizyon dünyasının ünlü oyuncuları yalnız bırakmadı.

Törene Hülya Avşar, Kenan İmirzalıoğlu, Erdal Özyağcılar, Acun Ilıcalı, Mahsun Kırmızıgül, Canan Ergüder, Caner Cindoruk, Hazal Kaya, Buğra Gülsoy ve Oktay Kaynarca olmak üzere birçok ünlü isim katıldı.

Biz de Televizyon Gazetesi olarak başta Fatih Aksoy’a, ailesine ve Lamia Aksoy’un tüm sevenlerine baş sağlığı diliyoruz.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.