AMC Stüdyosu, yeni Breaking Bad dizileri yapmak istiyor

AMC Studios cümbüş kısmı lideri Dan McDermott, “Breaking Bad” cihanında anlatılacak daha çok öykü olduğunu söyledi. Şu anda animasyon dizisi dışında imal etabında olan rastgele bir proje olmadığını belirten McDermott, Vince Gilligan yahut “Better Call Saul”un imalcisi Peter Gould’un onlara bir fikirle yaklaşması durumunda stüdyonun daha fazla içerik üretmekten memnunluk duyacaklarını söyledi.

Kayıp Rıhtım’ın aktardığına nazaran, Variety’ye konuşan Dan McDermott, “Better Call Saul” sona erdikten sonra “Breaking Bad” kozmosunun gelecek planlarını anlattı. McDermott, “Şunu söyleyebilirim ki, Vince ve Peter’ı bu kozmosa devam etmeleri için cesaretlendirecek bir şey yapabilseydim yapardım… Sanırım onlara sormanız gerekir lakin kapımız her vakit açık. Bir gün Vince, Peter ya da Sony’deki rastgele bir arkadaşımızın arayıp ‘Hey, sanırım bu kozmosta diğer bir dizimiz var,’ demeleri için sabırsızlanıyorum” sözlerini kullandı.

Henüz gelecek dizi planları hakkında rastgele bir ayrıntı bilgisi verilmedi. “Better Call Saul”un Bryan Cranston ve Aaron Paul’lu final kısmı 15 Ağustos 2022’de yayınlanacak.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.