Bahçeli, Garo Paylan’ı hedef aldı: ‘Uyarıyorum…’

Bahçeli, “Maalesef TBMM çatısı altında diasporanın ajanı bulunmaktadır. Sözde Ermeni soykırımına ilişkin kanun teklifi hazırlamak ecdadımıza hıyanettir. Böyle bir fitnecinin TBMM’de yer alması hepimiz adına zuldür. Bu kokuşmuş milletvekilinin kimlerle dayanışma içinde olduğu ayan beyan ortadır. Herkesi uyarıyorum, TBMM meşruiyet meclisi değildir, gayrimüslim azınlıkların meydan okuma yeri değildir” ifadelerini kullandı.

Bahçeli’nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

“MHP ve Cumhur İttifakı, milletimizin bekası, ülkemizin bağımsız geleceği için dünden daha önemli bir görevle karşı karşıyadır. Bu görev tarihidir. Maruz kaldığımız stratejik tehditler, küresel senaryoların bölgemizde gösterime sokulan bugünkü sahnesinden başka bir şey değildir.

Maalesef büyük çoğunluğu din kardeşimiz ve soydaşımız olan geniş coğrafyalarda kin, nefret, zulmü devamlı körüklenmektedir. Anlaşılan buralarda petrol bitmedikçe, su bitmedikçe, paylaşacak toprak bitmedikçe savaşlar da bitmeyecektir.

Terörizm büyük ve bereketli toprakları sömürmenin, parçalamanın, sınırları değiştirmenin bugünkü bahanesidir.

Hiçbir kuşatmaya eyvallah etmedik, hiçbir saldırıya boyun eğmedik. Hamdolsun bugün de eğilmiyoruz, bilinsin ki bundan sonra da yalnızca rükuda eğiliriz.

Dün işgalciler denize süpürülmüştü, bugün ise teröristler bulundukları her yerde gömülmektedir. Türk milleti terörün belini kıracaktır, teröristler döktükleri şehit kanlarında çırpına çırpına boğulacaklardır.Bu meselenin başka yolu, seçeceği yoktur. Türkiye’ye silah çekenler, pusu kuranlar, sınır güvenliğimizi ihlal edenler, insanımıza ve topraklarımıza musallat olanlar doğduklarına bin pişman olacakları gibi bedelini de çok ağır şekilde ödeyeceklerdir. Milli mücadele zaferle pekişerek vatan düşmandan temizlenmiş, 29 Ekim 1923’te cumhuriyet ilan edilmişti. Cumhuriyetin yüzüncü yıl dönümünde  bu defa da düşman imalatı olan terör belası, bölücülük illeti Türk milletinin makus talihi olmaktan kesinlikle çıkarılacak. 

Terörün kaçacağı yer kalmamıştır. Operasyon yapılmayan tek bölge de Zap bölgesi kalmıştı. İşte Pençe – Kilit harekâtıyla bu bölgede hamdolsun bayram temizliği yapılmaktadır. PKK -YPG için emniyetli hiçbir yer yoktur.  Bölücü terör örgütü psikolojik yıkım içindedir.

Terör barınakları yerle bir edilmiştir. Terör örgütlerinin kafasına pençe darbeleri indirilmiş, sınırlarımız yılanlara, çiyanlara karşı kilitlenmiştir. Allah nazarlardan saklasın TSK destan yazmaktadır. Kanlı örgüt, saldırı ve toplu eylem yapabilme kabiliyetini yitirmiş, can çekişmeye başlamıştır.

Şehirlerimizde eylem hazırlığı içinde olan kim varsa tavsiyem kefenlerini de yanlarında taşımalarıdır. Şerefini kaybetmiş bir insan yaşayan ölüdür. Teröristler insanlık defolarıdır. Türk milleti bu canileri affetmeyecektir.

Siyasi ikbal için Türkiye istiklaline gölge düşürmeye azletmiş zillet ittifakı iyice yoldan çıkmıştır.

24 Nisan 6+1 formatında üçüncü kez toplanan partilerin ortak açıklamasının hayat ve siyasetin olağan akışıyla bağdaşan bir yanı var mıdır?

Zillet ittifakı Türk milletinin ekmeğini yese de gavurun kılıcını sallamaktan rahatsızlık duymuyor.

Bu ittifak ortakları sadece güçlendirilmiş parlamenter sistem masalıyla avunuyorlar. Toplanıp toplanıp dağılıyorlar. Sahte gülümsemelerle günü kurtardıklarını sanıyorlar. Kalpleri çıfıt çarşısına dönmüş haberleri olmuyor.

Birbirlerine kazık atıyor, tuzak kuruyor, dedikodu yapıyor, sonra dönüp birbirlerinin gönlünü almaya çalışıyorlar. Her numara zillet ittifakında. Bunların dilinde şehitlerimize rahmet, Türkiye’ye övgü, teröristlere tepki, yüzlerinde meymenet yok.

Zillet İttifakı’nın güçlendirilmiş parlamenter sistem dolduruşuna getirip yuvarlak masa bildirilerini hazırlayan dış güçlerdir. 

Biz hakikatin tarafıyız. Zillet ittifakının tarafı Türkiye’nin tahribidir. Zillet ittifakının tarafı Türk milletinin önüne konulmuş takozdur. Bu ittifakın çekici CHP Genel Başkanı ise ne yapacağını, ne söyleyeceğini, hangi provokasyonu servis edeceğini şaşırmış vaziyettedir.

Faturayı 3 ay boyunca ödemeyen Kılıçdaroğlu’nun beklendiği üzere elektriği kesilmiştir. Bu çarpık zihniyet karanlıktan ülkemizin aydınlık ortamına gölge düşürmeye çalışmıştır. Elbette olacağı buydu, şahsen uyarmıştım. Faturayı ödemezse elektriği kesilmesi gerektiğini ifade etmiştim.

Hatta Kılıçdaroğlu’na insanı destek olmak adına il teşkilatlarımızın Kandil göndermesi için talimatlandırmıştım. Nasıl olsa Kandil’e yabancılık çekmiyordu.

Huylu huyundan vazgeçmiyor. Kılıçdaroğlu ve zillet ittifakı karanlıktır. Kılıçdaroğlu iç huzur ortamını karıştırmakla uğraşıyor.

Kılıçdaroğlu’nun 4 milyon hanenin elektriğinin kesildiğini ileri sürmesi kuyruklu yalandır. Yapılan resmi açıklamalar kapsamında elektriği kesik abone sayısının 278 bin olduğu anlaşılmaktadır. Kılıçdaroğlu fellik, fellik karanlıkları dolaşırken, karanlıktan rant elde etmeyi planlarken hiç kimse unutmasın ki Türkiye’nin hayat ve varlık ışığını söndürmeye asla güç yettiremeyecektir. Zillet ittifakının trafoları patlaktır. Kılıçdaroğlu bilmelisin ki Türkiye’yi karanlığa boğamayacaksın.

Ey Kılıçdaroğlu ümitsizlik köyüne gitme, karanlığa doğru yürüme güneşler var. Kılıçdaroğlu’nu korku dağları sarmıştır. Kafasının içi gece gibi karanlık düşüncelerle doludur.  Gökyüzü güneş olsa, millet yoksa, vatan yoksa, bayrak dalgalanmıyorsa asıl karanlık işte o zamandır.

MHP, karanlık emellere surdur. Kararmış gecelere nurdur. 23 Nisan’ın bir gün öncesinde TBMM’de HDP’li bir müptezel tarafından sunulan kanun teklifinde sözde Ermeni soykırımının tanınması istenmiş, çok şükür bu rezil teklif anında küstah sahibine iade edilmiştir. Maalesef TBMM çatısı altında diasporanın ajanı bulunmaktadır. Sözde Ermeni soykırımına ilişkin kanun teklifi hazırlamak ecdadımıza hıyanettir.

Böyle bir fitnecinin TBMM’de yer alması hepimiz adına zuldür. Bu kokuşmuş milletvekilinin kimlerle dayanışma içinde olduğu ayan beyan ortadır. Herkesi uyarıyorum, TBMM meşruiyet meclisi değildir, gayrimüslim azınlıkların meydan okuma yeri değildir.

Sayın Kılıçdaroğlu, elektrikle ilgili konuştuğun kadar sözde soykırım iddialarıyla ilgili ne zaman konuşacaksın? Bizim geçmişimiz Türktür, bugünümüz Türktür, yarınımız da Türk olacaktır.”

Related Posts

‘Bana tecavüz eden Rus askeri oğlum yaşındaydı…’ Yaşadığı kâbusu anlatacak kelime yok

Savaşın özellikle kadınlar için ne kadar korkunç bir şey olduğunu hatırlamak için Ukraynalı Viktorya Martsinyuk’un yaşadıklarını dinlemek yeterli …

Sarıyer’de alkol tartışması kanlı bitti: 1 meyyit, 1 yaralı

Olay dün akşam 18.00 sıralarında Büyükdere Mahallesi Çayırbaşı Caddesi üzerinde meydana geldi. Teze nazaran, Bürkan Kocaacar işlettiği kafenin …

Slovacko – Fenerbahçe maçından kareler

İspanya’da güç tasarrufu yasası: Madrid artık ‘ışıl ışıl’ değil

İspanya’da hükümetin güç tasarruf planı yürürlüğe girdi, ilk gününde uygulamada aksaklıklar yaşandı. Tasarruf planına nazaran kamu binalarında …

Bayerk Leverkusen’in Amiri için istediği bonservis bedeli ortaya çıktı

Beşiktaş’ın transfer gündeminde yer alan Nadiem Amiri için Bayer Leverkusen’in bonservis beklentisi ortaya çıktı. Alman basınında yer alan …

ABD’de otoyola uçak düştü… İşte olay yerinden ilk görüntüler

ABD Kaloforniya’dan gelen görüntüleri konuşuyor… Onlarca otomobilin seyahat ettiği otoyolda korku dolu dakikalar yaşandı. Tek motorlu Cessna …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.