Bu klavye, kullanıcıları birçok zorunluluktan kurtarıyor

Keychron, daha önce ikiye bölünebilen bir klavye de dahil olmak üzere, çeşitli ilginç klavyeleri piyasaya sürmüş bir markadır. Şirketin klavyeleri, özelleştirme konusunda hiçbir eksiklik taşımaz. Bu durum, yeni piyasaya sürülen Keychron K14 Pro mekanik klavye ile daha da belirgin hale geliyor. Keychron K14 Pro mekanik klavye, kişiselleştirilebilir düzenlemeleri destekler. Renkli RGB ışıkları ve 3-5 hafta dayanabilen dahili 4.000mAh bataryasıyla dikkat çeker.

K14 Pro, geleneksel tam boyutlu bir klavyeden daha küçük bir form faktörüne sahip olup, %70’lik bir düzenlemeyi benimseyen bir klavyedir. Bu özellik, daha kompakt ve taşınabilir bir klavye arayan kullanıcılar için cazip bir seçenek sunar. 72 tuşa sahip olan bu klavye, OSA yüksekliğindeki PBT çift renk enjeksiyon tuş kapaklarıyla tasarlanmıştır. K14 Pro, Bluetooth ve kablolu olmak üzere iki bağlantı yöntemini destekler.

Bu klavye, kullanıcıları birçok zorunluluktan kurtarıyor

MacOS ve Windows işletim sistemleriyle uyumlu olan bu klavye, aynı anda üç cihaza kadar bağlanabilir. Kullanıcılar, kısayol tuşlarını kullanarak hızlı bir şekilde cihazlar arasında geçiş yapabilirler. K14 Pro, QMK / VIA açık kaynaklı tuş programlamasını destekler. Bu özellik, kullanıcıların klavyenin işlevlerini kendi isteklerine göre özelleştirebilmelerine olanak sağlar.

Bunun yanında, Keychron klavye, lehim yapmaya gerek kalmadan klavyedeki anahtarları kolaylıkla değiştirebilmelerini sağlayan hot-swappable özelliğe sahip olan kendi geliştirdiği K Pro anahtarlarını kullanır. K14 Pro, tüm tuşların tam işlevli olduğu tam tuş delme desteğini sağlar. Ergonomik olarak tasarlanmış bu klavye, üç farklı açıda kullanım imkanı tanıyan bir tripod ile birlikte gelir. Bu, bilek yorgunluğunu azaltmaya ve yazarken konforu artırmaya yardımcı olur.

K14 Pro, 3-5 haftaya kadar dayanabilen 4.000mAh dahili bir bataryaya sahiptir ve 6 saatte tamamen şarj olur. Çin’de 418 yuan (yaklaşık 57 ABD doları) fiyatla satışa çıkan klavye, henüz küresel pazara giriş yapmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx