Gönül Dağı 91.bölüm fragmanı: Telaşlandıran gelişme! Ölümün pençesinden kurtulacak mı?

İzleyenlerin ekranın başından bir an dahi ayrılmaksızın seyrettiği Gönül Dağı 91.bölüm fragmanında Taner’in başı derde girer. Öncelikle Taner, mantarları böceklerden kurtulmanın tek yolu olarak görür ve Selma Öğretmen’le birlikte etkili bir çözüm bulur.

Gönül Dağı yeni bölüm fragmanında el birliğiyle yaylada mantar arayışına geçen Taner’in uzun uğraşlar sonucunda hayatı tehlike altına girer. En nihayetinde aradığı mantarı bulan Taner kayalıktan tırmanmak istediği esnada yürekleri ağzına getiren gelişme yaşanır.

Gönül Dağı’nda Selma Öğretmen, gideceği yerin çok riskli olduğunu ve oraya merdiven olmadan gidilemeyeceğini izah etse de Taner hiçbir yardım almadan tırmanmaya kalkar. Bir anda dengesini kaybeden Taner’in kayalıklardan aşağı düşmesinin ardından Selma Öğretmen büyük bir korku ve paniğe kapılır.

Senaristliğini Teoman Gök’ün, yapımcılığını Ferhat Eşsiz’in ve yönetmenliğini Yahya Samancı’nın üstlendiği Gönül Dağı 91.bölümüyle 1 Nisan Cumartesi tarihinde saat 20:00’da TRT1’de izleyici kitlesiyle buluşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir