Kerem Bürsin’li Yaşamayanlar dizisi Portekiz’de rekor kırdı!

Kerem Bürsin’li Yaşamayanlar dizisi Portekiz’de rekor kırdı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kerem Bürsin’in yurt dışındaki başarılarına bir yenisi daha eklendi. Yakışıklı oyuncunun başrolünde yer aldığı ve ortak yapımcısı olduğu Yaşamayanlar dizisi Portekiz’de en çok izlenen korku dizisi oldu.

2018 yılında çekilen ve BluTV’de yayınlanan Yaşamayanlar dizisi Portekiz’de büyük bir başarıya imza attı. Dizi ülkedeki yayınında %62.4 oran elde ederek korku türünde en çok izlenen dizi oldu. Bu başarıda hiç kuşkusuz Kerem Bürsin’in sınırları aşan ünü büyük etken oldu.

Dizinin başrolünde yer alan Kerem Bürsin aynı zamanda ortak yapımcısıydı. Sekiz bölümden oluşan dizinin oyuncu kadrosu Birkan Sokullu, Elçin Sangu ve Selma Ergeç gibi çok güçlü isimlerden oluşuyordu.

Kerem Bürsin’li Yaşamayanlar dizisi Portekiz’de rekor kırdı! 1

Türkiye’de çekilen ilk vampir dizisi olan Yaşamayanlar Türkiye’de çok büyük ilgi görmemişti. Kerem Bürsin dizinin Netflix’te yayınlanması için girişimlerde bulunmuş ancak bundan bir sonuç çıkmamıştı.

Yaşamayanlar dizisinin konusu şöyleydi: Mia, kendisini vampire dönüştüren Dmitry’yi öldürüp yeniden insan olmak için İstanbul’a gelir. Fakat kadim şehir İstanbul’un onun için başka planları vardır. Mia kendisini iyiyle kötünün, aşkla nefretin, yaşamla ölümün birbirlerine dönüştüğü soluk soluğa bir hikayenin tam merkezinde bulur. Bu hikayede ona eşlik edenlerse karanlık ve çekici Karmen, geçmişinde büyük bir sır barındıran savaşçı Numel ve İstanbul’un kenar mahallelerinde vampirlere karşı direnen avcılardır. Hepsinden de önemlisi, insanlar ve vampirler arasında büyük bir savaş başlamak üzeredir. Mia’nın en büyük sınavı ise büyük savaş başladığında kimin tarafında savaşacağıdır.

Yaşamayanlar dizisinin senaryosunu Şamil Yılmaz kaleme alırken yönetmenliğini ise ödüllü yönetmen Alphan Eşeli üstlenmişti.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.