Maraşlı’nın finalinden 7 ay sonra sürpriz buluşma! Paylaşım Alina Boz’dan geldi!

Üç Kuruş iyi gitmiyor ama Nesrin Cavadzade’nin işleri iyi gidiyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Yasak Elma dizisinde Şahika karakterini canlandıran Nesrin Cavadzade, dördüncü sezon sonunda hikayeden ayrılmıştı. Hikayede 4 sezon yer aldıktan sonra diziye veda eden Nesrin Cavadzade, hayranlarını üzdü ama kısa sürede de ekrana geri döndü.

Oyuncu, yeni sezonun iddialı dizilerinden Üç Kuruş’ta Bahar rolü ile sezon başından bu yana ekranda hayranlarının karşısında bulunuyor… Nesrin Cavadzade, yine başarılı performansı ile dizide başrol kadın oyuncularından birisi olurken, dizinin son haftalarda düşen reytingleri ise moralleri bozmuş durumda.

Güzel oyuncu ise Üç Kuruş setinde yoğun şekilde çalışmasının yanı sıra gelen yeni iş tekliflerinden birisini değerlendirme kararı aldı. Düzgün fiziği ve güzelliği ile göz kamaştıran Nesrin Cavadzade, oyunculuk yeteneklerini sergileyeceği yeni bir reklam filminde yer alacak.

Bir bisküvi markasının reklam yüzü olmayı kabul eden oyuncu, kamera karşısına da geçerek markanın reklamında yer aldı… Bu reklam filminin yakında ekranlarda gösterilmesi bekleniyor.

Gökhan Alkan ile ilişkisiyle de sosyal medyanın ve magazin basınının gündeminden düşmeyen ünlü oyuncu, yapımcıların da en çok aradığı isimlerden birisi olmayı başardı. Popülerliğini artıran oyuncu, sosyal medyanın da en çok konuştuğu kadın oyunculardan birisi konumunda bulunuyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.