Show TV’nin Oğlum dizisinde yüreklere dokunan sahne!

Show TV’nin Oğlum dizisinde yüreklere dokunan sahne!

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı, bir umut hikayesini anlatan dizi ‘Oğlum’un yeni bölümünden ikinci ön izleme sahnesi yayınlandı. Demet’in Zeynep’e sorular sorduğu sahnede Zeynep’in cevapları izleyenlerin yüreğine dokunuyor.

Efe doğduktan sonra ona tek başına baktığını, annesinden de yardım istemediğini ifade eden Zeynep’in söyledikleri Demet’i şaşırtırken anne oğulun yaşadığı zor günler gözler önüne seriliyor.

Efe’nin anne ve babasının röportajını izlemesinin ardından yaşanan acı olayı tekrar itiraf etmesi olayların seyrini değiştirir. Artan sosyal baskıyla beraber ticari itibarı zarar gören Tuğrul yeni planlar yaparken, Zeynep oğluyla bağ kurmanın yollarını arar.

Bu sırada röportajı izleyen Melike, Zeynep ile konuşmak ister ve Zeynep’in kapısına dayanır. Bir taraftan oğullarının acısı ile baş etmeye çalışan Özyürek ailesi diğer taraftan yaşanılan olayların etkisiyle bir iç hesaplaşmanın içine düşer. Bir arada olmak artık hiç kimse için kolay değildir.

‘Oğlum’un proje ve senaryo tasarımını Ahmet Katıksız üstlenirken Hürer Ebeoğlu ve Sevgi Yılmaz’ın kalemi Gökçen Usta’nın rejisiyle buluşuyor.

Oğlum’un oyuncu kadrosunda Songül Öden, Nihal Yalçın, Canan Ergüder, Feyyaz Duman, Timur Acar, Serhat Teoman, Kubilay Aka, Nazan Kesal, Tuğçe Açıkgöz, Metehan Parıltı gibi birçok başarılı isim yer alıyor.

‘Oğlum’ yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.