Üç Kuruş dizisinde şoke eden fotoğraf ve geçmişin büyük sırrı

Üç Kuruş dizisinde şoke eden fotoğraf ve geçmişin büyük sırrı

Show TV’nin Ay Yapım imzalı ilgiyle izlenen dizisi ‘Üç Kuruş’un dün akşam ekrana gelen bölümü çarpıcı gelişmelere sahne oldu. Temponun bir an olsun düşmediği bölümün finalinde Kartal, Baybars ve Neriman’ın geçmişte birlikte çekildiği fotoğrafı gördü. Halasının Baybars’la olduğu fotoğraf karşısında büyük bir şok yaşayan Kartal’ın vereceği tepki merak konusu oldu.

‘Üç Kuruş’un heyecanın bir an olsun hız kesmediği 16. bölümünde; İrfan’ın ölüm listesinde olduğu ortaya çıkınca Kartal ile aralarında soğuk rüzgarlar esmeye başlayan Neriman bu durumu düzeltmek istedi. Kartal’a bir adım atıp ondan af diledi ve ikili barışarak birbirine sarıldı. Bu sırada Baybars’ın gönderdiği bir fotoğrafı çoğaltarak gizlice Kartal’ın evine gelen İrfan, bahçeye fotoğrafları saçmaya başladı. Baybars ve Neriman’ın yıllar önce birlikteyken çekilen fotoğrafını gören Kartal şoke olurken Neriman’a öfke dolu bakışları izleyicilere şimdiden aile içinde yaşanacak krizin sinyallerini verdi.

Üç Kuruş dizisinde şoke eden fotoğraf ve geçmişin büyük sırrı 1

Sevilen dizi aynı zamanda sosyal medyanın da gündemindeydi. #sonşans etiketi Twitter Türkiye’de 2 saat 10 dakika, #üçkuruş ise 1 saat 55 dakika boyunca TT listesinde yer aldı.

BAYBARS VE NERİMAN YÜZLEŞTİ

Baybars ve Neriman’ın yıllar sonra yaşadığı yüzleşmede eski defterler açıldı. Neriman’ın yıllar önce Baybars’ın aslında kim olduğunu bilmeden onunla ilişki yaşadığı ortaya çıktı. Onları takip eden ve gittikleri mekanı uzaktan izleyen İrfan ise Neriman ile Baybars’ı yan yana görünce büyük bir şaşkınlık yaşadı. Neriman’a oğlunun yerini söylemeyen Baybars, Neriman’ın yine ailesini seçip gitmesinin ardından beklenmedik bir hamle yaptı ve beraber olan fotoğraflarını İrfan’a gönderdi.

Üç Kuruş dizisinde şoke eden fotoğraf ve geçmişin büyük sırrı 2

KARTAL, KORKMAZ VE AZADE’YE ORTAKLIK TEKLİF ETTİ

Kartal, Bahar’ın son hamlesinden sonra daha da bilenmiş olarak Korkmaz’a karşı akıllıca bir plan yaptı. Korkmaz’ı bitirmek için Çetin’den yardım istedi ve onun verdiği bilgilerle harekete geçti. Leyla’dan Efe’nin hala polis olduğunu öğrenen Kartal, bu durumu da lehine çevirdi. Korkmaz’ın deposuna baskın yapan Kartal, Çetin’in bahsettiği mallara el koydu. Önce Azade’ye giderek ortaklık teklif eden Kartal, onu ikna ettikten sonra Korkmaz’la da görüşmeye gitti.

Azade ve Kartal, Korkmaz’ın mekanına gidince Bahar ile karşılaştı. Bahar ile Kartal’ın birbirini kıskanmaları dikkat çekerken Korkmaz’ı tuzağına düşüren Kartal aralarına sızmayı başardı. Azade ve Korkmaz’ı polise yakalanmaktan kurtaracağını söyleyerek onlarla ortak olmak için ilk adımı attı. Efe ise Çetin ile iş birliği yaparak Kartal’ı izlemeye başladı. Kartal, Korkmaz’ın mallarını deposundan gizlice alarak mahallede saklarken Efe de bu malları bularak Kartal’ı ve Korkmaz’ı yakalamanın peşine düştü. Bu oyunda Kartal mı Efe mi galip gelecekti?

Üç Kuruş dizisinde şoke eden fotoğraf ve geçmişin büyük sırrı 3

YENİ BÖLÜMDEN İLK SAHNE!

Şimdiden büyük heyecanla beklenen ‘Üç Kuruş’un yeni bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı. Kartal’ın Şahin’e sert tepki gösterdiği sahnede iki kardeş arasında ipler kopma noktasına geliyor. Neriman’ı savunmaya çalışan Şahin’e rest çeken Kartal, yıllarca ailesi için verdiği emekten bahsederek ağırlığını ortaya koyuyor. Şahin’in ağır sözleri karşısında öfkesine hakim olamayan Kartal kardeşine tokat atarken bu gerilim dolu anlar merakla bekleniyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.