Ünlü oyuncu o denli bir fotoğraf paylaştı ki… Oyuncu arkadaşları yorum yağdırdı

Rol aldığı Alice Müzikali’nin dönem ortasına girmesiyle birlikte oyuncu Şükrü Özyıldız da deniz dönemini açtı. Güzel oyuncunun tekne pozları toplumsal medyayı salladı. Fethiye’de tatil yapan Şükrü Özyıldız, pozlarını “Müsaadenizle ben dönemi açıyorum” notuyla Instagram hesabından paylaştı.

Fit ve kaslı bedeniyle dikkat çeken Şükrü Özyıldız’ın kaslarına yorum yağdı. Oyuncunun Alice Müzikali’nde birlikte sahneye çıktığı oyuncu arkadaşları Ezgi Mola ve Merve Dizdar da fotoğraflara kayıtsız kalmadı.‘AÇ TABİ DÖNEMİ ŞÜKRÜ’

Ezgi Mola, Özyıldız’ın paylaşımına; “Açmayaydın dönemi be Şükrü’m!” yorumunu yaparken, Merve Dizdar ise, “Aç tabi dönemi Şükrü! Vuhuu!” iletisini yazdı.

‘BENİM NORMALİM BU’

Spor tutkunu olduğu bilinen oyuncunun düzgün fiziğini nasıl bu formda koruyabildiği ve kaslarını güçlendirmek ismine ne yaptığı da toplumsal medyada konuşulan bahisler ortasında bulunuyor.

Geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada beslenmesi konusunda özel bir şey yapmadığını anlatan Şükrü Özyıldız, “Arkadaşlar ben olağan besleniyorum. Bana nazaran olağan. Benim normalim bu, insanlara tuhaf geliyorsa yapabileceğim bir şey yok” diye konuşmuştu.

SETE GİRMEDEN TATİL

Oyuncu Temmuz ayında Aşk Taktikleri sinemasının ikincisi için sete girecek. Demet Özdemir ile başrolünü paylaştığı Aşk Taktikleri sineması, Netflix’te geniş bir izleyici kümesinin ilgisini çekti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.