Yıllar sonra Hamdi Alkan konuk oyuncu olarak bakın hangi diziye katılıyor!

Yıllar sonra Hamdi Alkan konuk oyuncu olarak bakın hangi diziye katılıyor!

1967 yılında Antakya’da dünyaya gelen Hamdi Alkan, çok yönlü bir sanatçı… Hem sinema hem de dizi sektöründe farklı pozisyonlarda yer alan Hamdi Alkan, uzun yıllardır oyunculuk yapmıyordu.

Yapımcı ve yönetmen olarak birçok projeye imza atan Hamdi Alkan’ı izleyiciler oyuncu olarak 2016 yılında yönetmeni de olduğu O Hayat Benim dizisinde gördü. Ayrıca 2017 yılındaki Türk Malı isimli dizide de kısa süre yer aldı.

Uzun yıllardır setlerde perde arkasında bulunan ve yönetmenliğini öne çıkartan Hamdi Alkan, aradan geçen uzun yılların ardından tekrar dizi setlerine oyuncu olarak döndü. Hamdi Alkan’ı Show TV ekranında Aziz isimli dizide izleyeceksiniz.

Yıllar sonra Hamdi Alkan konuk oyuncu olarak bakın hangi diziye katılıyor! 1

Show TV’nin Cuma akşamlarına damgasını vuran dizisi, yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, başrollerini Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Murat Güven Akpınar ve Fırat Tanış’ın paylaştığı “Aziz”e sürpriz bir isim konuk oyuncu olarak katılıyor.

Yılların sevilen ismi Hamdi Alkan, Peder Leo rolüyle Aziz dizisinde yer alacak. Çocukları yetimhaneye götürme kararı alan Pierre onları önce Peder Leo’nun olduğu manastıra getirecek. Tüm bu gelişmeler karşısında Aziz’in yapacakları ise şimdiden merak konusu.

Güçlü isimleri, etkileyici hikayesi ile Aziz her Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.