Defalarca ameliyat olan Fulden Uras: Acılarım son bulacak

Fulden Uras, uzun süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ediyor…

Daha önce bağırsak ile meme kanserine yakalanan ve birçok kez ameliyat olan şarkıcı, yeniden ameliyat olacağını duyurdu.

Instagram hesabından sağlık durumu hakkında bilgi veren Fulden Uras şu ifadeleri kullandı:

“22 ameliyat… 22 kere narkoz… Her birinden umutla ‘Bu son olacak’ diye dualarla çıkmak. 13 sene dile kolay… Çok çektirdin yine de ‘Hamd olsun’ dedim. Halime hep şükrettim, dermansız dert değildin. Şimdi yarın seninle vedalaşıyorum sağ meme.”

“İçim buruk, asla üzgün değilim hatta bilakis mutluyum en ufacık üzüntümde şişen, enfeksiyonlanan bir organ artık bedenimde olmayacak. Artık acı yok düşünsenize ne büyük lüks benim için…”

“Biraz duygusalım annemi özledim. Ne çok üzülürdü şu an yaşasaydı. Nasıl dert ederdi kendine. Biliyorum ki benim meleğim beni oradan korur.”

“Sevgili dostlarım artık hep mutlu haberler vereceğim size. Pazartesi acılarım son bulacak. Merak etmeyin çok emin ellerdeyim. Şu an için doktorlarım alınacak meme yerine bir silikon koymayı uygun görmedi.”

“Ameliyattan sonra sizleri tekrar bilgilendiririm. Birkaç gün yokum merak etmeyin. Hepimizi çok seviyor, dualarımızı bekliyorum . Hoşçakal acılarım , hoşçakal sağ memem.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx