Kobra Murat’a MASAK şoku

Kobra Murat ismiyle tanına Murat Divandiler, her katıldığı yayına altın varak evi ve açıkladığı servetiyle çok konuşuluyor. Geçen yıl katıldığı bir programda “18 kilo altın, 18 ev ve 4 tane yazlığım var” diyen Kobra Murat, ağızları açık bırakmıştı.

Aramızda Kalmasın programına konuk olan şarkıcı servet açıklamalarının ardından MASAK tarafından arandığını açıkladı.

“NEYİMİ İNCELİYORLAR”

Kobra Murat, MASAK telefonunu şöyle anlattı:

“MASAK beni aradı, eve kağıt geldi. Sizi araştırmaya aldık dediler, elim ayağım titredi, benim 5 katlı bina yapacağım mermerciye borcum var. Telefonu bulduk, aradık nedir diye. Murat Bey, Dilan Polat’tan dolayı camiada olan insanlar dedi incelemeye alın dedi, bunların arasında siz de varsınız dedi. Neyimi inceliyorlar benim dedim, şirketiniz olması lazım dedi. Kemancının şirketi mi olacak?

Bu altınlar çok patladı Caner’in programında dedim ya 18 kilo altın… Altınları sormadı banka hesabını sordu, kaç parasını devlete vergi veriyorum ben… Ben de el koyacaklar sandım.”

KOBRA MURAT KİMDİR?

Kobra Murat adını kullanan Murat Divandiler, İstanbul Balat’ta yaşıyor ve asıl mesleği ise terziliktir. Romanların Prensi diye anılan Kobra Murat, 26 yıl önce konfeksiyonda tanıştığı Emine ile evlenmiştir ve evli ve 3 çocuk babasıdır. Oğulları Doğuş ve Yiğithan’dan sonra, mutlaka bir kız çocuk sahibi olmak istediler. Altı yıl sonra dilekleri yerine geldi, 30 Temmuz 2007’de Sergül dünyaya geldi. Gerek sosyal medyada gerek TV ekranlarında sergilediği şovlarla popüler bir hal alan Kobra Murat’ın Roman Show adlı bir albümü bulunuyor. Kobra Murat Kalite ve Antalya Gaydası parçaları oldukça ünlüdür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx