Survivor All Star’da ipler yine gerildi

All Star bomba gibi bir bölümle ekrana geldi.

Berna ve Yunus Emre, dokunulmazlık oyunu sırasında tartıştı.

İki yarışmacı da sinirlerine hakim olamadı.

Araya Hakan da girince olanlar oldu.

Berna, Yunus Emre’nin üzerine yürüdü, “Sen kime diyorsun ya?” diye çıkıştı.

Berna ve Yunus Emre arasında gerginlik çıktı

Tartışmanın büyümesi Yunus Emre’nin uzaklaştırılmasıyla engellendi.

Oyun bir süre sonra devam etti.

Survivor 2024 All Star’da dokunulmazlığı kırmızı takım kazandı. Fakat Berna ve Yunus Emre arasında yaşanan tartışma konseye taşındı.

“Ters davranınca tutamadım kendimi”

Acun Ilıcalı konuya ilişkin soru yöneltince Yunus Emre şu açıklamayı yaptı:

“Ben oynarken biraz daha sert at diyorlardı. Ogeday da ‘Biraz daha erkek gibi at’ dedi. Ben de farkı kapatmak için ağzımı yüzümü parçaladım parkurda. Yenildim. Oyun stresindeyken ‘Berna topları ver, topları ver, ağla şimdi gibi bir şeyler’ dedi. Ben de ters davranınca tutamadım kendimi.”

Berna ise “Oyunu kazandım. Normal sirk şovu yapacaktım. Ben de Yunus Emre’ye ‘Topları alabilir miyim?’ dedim. Ama o bu kadar IQ’su düşük ve zihniyeti buna kadar yetecek hep aklı oraya giden bir erkek olduğu için… Kızdım. Hakan sağ olsun araya girdi” dedi.

Acun Ilıcalı’dan sert uyarı: Hiçbir kadın yarışmacıya senin söylediğin sözleri söylettirmem

Yaşananların ardından söz alan Acun Ilıcalı, Yunus Emre’ye uyarıda bulundu:

“Ben burada hiçbir kadın yarışmacıya senin söylediğin sözleri söylettirmem. Senin konuşman bizim kurallarımız dışında. Kadınlarla öyle konuşmazsın. Sen sinirli olabilirsin bu senin derdin. Bu bizi ilgilendirmiyor. Bir kadına bunu söyleyemezsin. Bir kere ağzından kaçsa anlarım. Bütün seyrettiğim görüntüler boyunca sen defalarca söylüyorsun. Karşında bir kadın var. Seninle dalga geçme niyeti yok. Sevinç gösterisi yapmak istiyordu. Senin bu tavrın şunu gösterdi bize. Sen verdiğimiz cezalarla bir türlü uslanmıyorsun. Biz ceza verdikçe sen aynı şeyleri yapıyorsun. Biz bir daha veriyoruz cezayı, sen bir daha yapıyorsun. Ben böyle şeylere müsaade edemem. Ekip olarak da edemeyiz. Senin konuşma üslubunu kabul etmiyorum. Hiçbir konuda geri adım atmıyorsun. Bu yarışmada kurallara uymuyorsanız sonucuna katlanırsınız. Sema gibi bir boyuta taşırsanız da ayrılırsınız. Kendini tutacaksan tutacaksın, tutmayacaksan da sonucuna katlanacaksın. Sana bundan sonraki 4 ödülden yararlanmama cezası veriyoruz. Bu tip hareketleri yaptığın sürece de ödül yüzü görmeyeceksin. Burası hiç kimsenin kendi imparatorluğu değil. Yapamazsın bu kadar basit. Yaparsan da sonucuna katlanırsın.”

Yunus Emre bu sözler üzerine çıkmak istedi ve izin alarak konseyi terk etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx