Xiaomi, yeni el tipi kırışık düzeltici ütüsünü tanıttı

Xiaomi’nin yenilikçi ürünler sunma konusundaki çabaları devam ediyor. Bu kez, giysilerdeki kırışıklıkları kolayca gidermek için tasarlanmış olan yeni bir ürünle karşımıza çıkıyor: Mijia El Tipi Giysi Buharlaştırıcısı 2. Bu kompakt cihaz, giysilerinizdeki kırışıklıkları hızlı ve etkili bir şekilde gidermek için tasarlanmış. Hafif ve katlanabilir yapısıyla dikkat çeken bu buharlaştırıcı, kullanım kolaylığı ve taşınabilirlik açısından öne çıkıyor.

Alüminyum paneli ve seramik kaplama sayesinde hızlı ısınan ve sıcaklığı sabit tutan bu cihaz, 30kPa’lık basınç teknolojisi ile kumaşın derinliklerine nüfuz eden güçlü buhar sağlıyor. Bu sayede, inatçı kırışıklıkları dahi nemlendirmeden gideriyor. Xiaomi’ye göre, kullanıcılar bu cihazla birkaç hafif hareketle giysilerindeki kırışıklıkları kolayca yok edebiliyor. Ayrıca, su lekesi bırakmama özelliği ile giysilerin her zaman en iyi şekilde görünmesini sağlıyor.

Xiaomi, yeni el tipi kırışık düzeltici ütüsünü tanıttı

26 saniyelik hızlı ısıtma süresi ile neredeyse anında buhar sağlayan bu cihaz, farklı kumaş türlerinde etkili. İpekten ketene kadar çeşitli kumaşlar üzerinde kullanılabilir. Düşey ve yatay ütüleme modları sunan bu ürün, farklı giysi türleri için ekstra kullanışlılık sağlıyor.

160mL’lik su tankı ile tek seferde altı gömlek ütüleyebilmenize olanak tanıyan bu buharlaştırıcı, aynı zamanda giysilerinizdeki %99,99 bakteri ve akarları yok ederek hijyen sağlıyor. Ürün, 21 Şubat’ta özel bir fiyatla, yani 109 yuan (yaklaşık 15,40$) başlangıç fiyatıyla kitlesel fonlama platformu Youpin üzerinden satışa sunulacak. Normal perakende satış fiyatı ise 149 yuan (yaklaşık 21$) olarak belirlenmiş. Xiaomi’nin bu yeni ürünü, giysi bakımını bir üst seviyeye taşımayı vaat ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx